Site Rengi


Yurt Dışına Eşya Göndermek

Gelişen teknoloji ile birlikte yeni tüketici pazarlarının oluşması ülkemizdeki büyük firmaların ve imalathanelerin dünyanın diğer ülkelerine mal ihraç etmelerine neden olmuştur. Bu fırsattan yararlanan ve karlarını artıran şirketler daha da büyümelerine neden oldu. Böylece günümüz ekonomisi küreselleşti. Ülkemizde yurtdışına kargo ile eşya gönderme hizmetini getirmiştir.

Yurtdışına Eşya Gönderme

Fiili ihracat, kredi ihracatı, ücretli veya ücretsiz ihracat, transit ve kayıtlı ihracat, kiralama ve takas gibi durumlarda; Yurtdışına kargo ile mal göndermemiz gerekmektedir. Hızlı Uluslararası Eşya Taşıma , hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı kargo ihtiyaçlarınızı karşılar. Bu amaçla eşyaları gönderen firmaların karşılaştıkları bazı vergi riskleri bulunmaktadır. Vergi kanunu uyarınca, yurtdışına kargo ile eşya gönderirken, gönderdiğiniz mal veya hizmetler, “Varış Noktası İlkesi” uyarınca, gönderilen ülkenin vergisinden sorumlu tutulur. Yurtdışına gönderilen eşyalar ihracatçı ülkesinin vergi mevzuatı üzerinden hesaplanmamakta, bunun yerine yurtdışına gönderilen eşyaların gönderildiği ülkenin varış yeri ilkesine uygun olarak vergilendirme kanunları ile hesaplanmaktadır. Yurtdışına kargo ile eşya gönderdiğinizde eşya taşıma firması sizi bu vergi sorunlarından kurtarır. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Uluslararası Eşya Taşımacılığı

Yurtdışına kargo ile eşya gönderilmesi de e-ihracat sistemini içermektedir. Mevcut yıllarda e-ihracat kolaylaştığından, yurtdışına kargo ile eşya gönderme ihtiyacı önceki yıllara göre daha da artmak zorunda kalmıştır.

Yurtdışına kargo ile eşya gönderimi kapsamında; Tüm ihracat ürünleriniz, evraklarınız, hediyelik eşyalarınız, kolileriniz, evraklarınız, ihracat mallarınız, evraklarınız istediğiniz ülkede istediğiniz noktaya hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilir. Uluslararası eşya taşıma hizmetimiz ile yurtdışına yapacağınız eşya gönderileriniz; sistemimizde her an kolay ve güncel bir şekilde takip edilebilirsiniz.

Uçak ve Gemi İle Yurt Dışına Eşya Göndermek

Hava ve Deniz kargo ile yurtdışına göndermek istediğiniz eşya, ürün veya belgelerin en güvenli ve en hızlı şekilde taşındığını bilmek sizi rahat ettirecektir.

Yurt Dışına Eşya Gönderme Fiyatları

Kurumsal veya bireysel kişisel amaçlarla taşınmasını istediğiniz tüm eşyalarınız, uluslararası eşya taşıma teslimat hizmeti ile mesafe ve ülke fark etmeksizin istediğiniz her yere kolay ve hızlı bir şekilde uygun fiyatlarla teslim edilir. Yurtdışı eşya taşıma tesliminde risk ve zaman fiyat kadar önemlidir.

30 Haziran 2022
102 kez görüntülendi