Site Rengi


Uluslararası Ev Eşyası Taşıma

Uluslararası Ev Eşyası Taşıma

Dünyanın dört bir yanından başka bir ülkeye taşınmak için yaşamı değiştiren kararı zaten verdiniz ve bu karar muhtemelen kolay olmadı – ancak Uluslararası Deniz ve Hava Taşımacılığına ev eşyası sevkiyatınızla Uluslararası Evden Eve Nakliyat firmasına güvenme kararınız olacaktır. Uluslararası ev taşımacılığında uzman olarak, hareketinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmak için buradayız.

Uluslararası Deniz ve Hava Taşımacılığını Farklı Kılan Nedir?

Paketleme

İster iki yatak odalı bir daireden, ister beş yatak odalı bir evden eşya taşıyorsanız, kişisel eşyalarınızın ve ev eşyalarınızın sadece mobilya, ev aletleri, giyim eşyası veya dekoratif eşyalar olmadığını anlıyoruz. Onlar sizin aile yadigarlarınız, değerli eşyalarınız, yeri doldurulamaz anılarınız. Bu nedenle, hedef ülkenize ev eşyalarının ambalajlanması, yüklenmesi ve uluslararası nakliyesi söz konusu olduğunda azami özen gösteriyoruz. A noktasından B noktasına tam taşıma hizmetleri sunuyoruz, Uluslararası Deniz ve Hava Taşımacılığı sizin için var – taşıma büyüklüğünüz veya taşıma bütçeniz ne olursa olsun. Aslında, üç, dört veya beş yatak odalı aileler için büyük hanehalkı hareketleri konusunda uzmanız, tüm eşyalarınızı düzgün ve verimli bir şekilde yeniden yerleştiriyoruz – böylece bir sonraki yaşamınızda en önemli eşyalarınızın yanında başlayabilirsiniz.

Ev Eşyaları için Nakliye Hizmetleri

İster deniz yoluyla ister hava yoluyla gönderilsin, ev sevkıyatınız, eşyalarınızı bir nakliye konteynerine yerleştirmekten ve yolda göndermekten daha fazlasını içerecektir. Uluslararası Deniz ve Hava Taşımacılığında, her şeyin güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için ekstra özen gösteriyoruz. Hareketinizi yönettiğimizde, aşağıdakiler de dahil olmak üzere denizaşırı nakliye ile ilgili tüm hizmetleri ayarlayabiliriz:

Paketleme Hizmetleri

Eşyalarınız uluslararası sularda uzun bir yol kat ediyor, bu yüzden düzgün bir şekilde paketlenmeleri zorunludur. Özel olarak eğitilmiş paketleme uzmanlarımız, denizaşırı nakliye için gereken maksimum korumayı sağlamak için mevcut en iyi malzemeleri kullanarak tüm hassas ürünlerinizi önceden saracaktır, daha sonra eşyalarınız kartonlara veya tahta sandıklara yerleştirilecektir. Eşyalarınız her zaman bizimle birinci sınıf hizmet alır! En değerli eşyalarınız için özel kasamızı sormayı unutmayın.

Konteyner Servisi

Uluslararası taşıma ihtiyaçlarınıza uygun bir nakliye konteyneri belirleyelim. Sevkıyatınızın ev içi bir incelemesini yaptıktan sonra, konteynerinizi evinize getireceğiz, daha sonra sevkıyat için yüklenecek ve mühürlenecektir.

İhracat Belgeleri: Evrak hayranı değil misiniz? Sorun değil! Sadece başlamak için bize ulaşın. Uluslararası taşıma uzmanlarımızdan biri, yurtdışı hareketinizi yapmadan önce ihtiyaç duyacağınız tüm belgelerde size yardımcı olacaktır. Taşınma sürecini sizin için basitleştirmek istiyoruz, daha karmaşık hale getirmek değil. Dokümantasyonda size hızlı ve kolay bir şekilde yol gösterelim.

Nihai Denizaşırı Varış Noktasına Teslimat: Bu, uluslararası gönderinizin en önemli parçasıdır – eşyalarınızın nihai varış noktalarına ulaştırmak. Dünya çapında 600’ün üzerinde acente ve iştirakiyle Uluslararsı Evden Eve Nakliyat, hareketinizi koordine edebilir.

Kapıdan Kapıya Teminatlı Tüm Risk Deniz Sigortası: Bu, en geniş nakliye sigortası şeklidir ve herhangi bir dış nedenden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasarı kapsar – bu nedenle gönderinizin menşe ülkenizden nihai varış noktanıza kadar karşılandığını bilerek rahat olun.

Depolama Çözümleri: Ev eşyalarınızın tamamını veya bir kısmını yurtdışına geçişiniz sırasında saklamak uygun bir seçenek olabilir. Yurtdışı taşınmanızın ayrıntıları ve eşyalarınızın nasıl depolanacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için uluslararası taşınma uzmanlarımızdan biriyle konuşun.

30 Haziran 2022
149 kez görüntülendi